En Güzel Bahçe Dekorasyonu İçin Modeller ve Fikirler

Bahçe dekorasyonları modelleri en iyi ve en özgün tasarımlar, en güzel dekorasyonlar oradan çıkmaktadır.

Diğer dekorasyonlarda da çoğunlukla birbirlerine benzeyen tasarımlar ortaya çıkmasına rağmen olay bahçe tasarımları ve dekorasyonunda değişiyor maalesef.

En Güzel Bahçe Dekorasyonu Örnekleri ve  Fikirleri

Kışın aylarının bitmesiyle birlikte gelen ilkbahar bahçeler konumunda yaz hazırlığı ile hazırlanmaya başlayacak. Kış aylarının sonunda erişebileceğiniz bahçenizi güzel çiçekler ile oturaklar ile koordine ederek güzel bir yaz geçirmenizi sağlayabilir gerekli olan fikirleri de bizlerden satın alabilirsiniz. Bahçeler içerisinde yapılan tasarımlar düzenli bir şekilde bahçenin görünümünüzü güzelleştiren ve olabildiğince düzgün bir yapıya kavuşmanızı gerektirecek bahçe dekorasyon hakkında sizlere bilmiş olduğumuz fikirleri ileteceğiz. Bahçenizde yeşilliğin yanında toprak oluşumuyla birlikte olan alanları çakal taşları ile ayırarak bahçenizin yol düzenini sağlayın.

Oval çizgilerin içerisinde yer alan asimetrik bir görünümün sizler için her zaman daha iyi olacağı açıklanmıştır. Hatta eviniz ile bahçe arasında ki yapıyı çit ile ayırın ki bahçenizin ayrı bir şekilde güzel olduğunu uzaktan gören insanların görmesini sağlayın.

Bahçeler içerisinde yapılan tasarımlar düzenli bir şekilde görünüme sahip olmaktadır. Toprak olan alanlar ile birlikte çakıl taşları ve kaplı olan alanlar içerisinden kesilen çizgiler ayrılarak asimetrik bir görüntü oluşmuş ve toprak olan alanlarda bitkiler oluşup bakımlı bir şekilde göze çarpmaktadır. Eğer evinize girmenin bahçeden de bir yolu var ise çimleri koruyarak eve giriş yolu üzerine yürüme yolu yaparak güzel bir şekilde hem eve girişi sağlayabilir hem de bahçenizde ki çimleri koruyabilirsiniz.

Çimler üzerinde geniş bir alana yayılmış olup bakımlı bir şekilde görünüme sahip olmalıdır. Yürüme yolu üzerine yapmış olduğunuz kaplamalar ile de daha farklı bir görüntü süsü verebilirsiniz. Çimlerin üzerinde yapmış olduğunuz çakıl taşları ve çimli alanlı bölgeler diğer bitkilerin yer almış olduğu topraklı alanlar üzerinden ayrılarak topraklı alanlarda renkli çiçekler meydana gelmektedir.

Bahçenizin karşıdan bakıldığı vakit dolu bir şekilde görünmesi ve bir çok toplanmış olan çiçekler ile daha hoş bir görüntü sergilemesiyle birlikte bahçenize bakılan gözler daha güzel bir şekilde aratacaktır. Bahçe kenarları içerisinde bulanan çimler ve çiçeklere iyi bakmanız özellikle yaz aylarında sağlamış olduğunuz görüntüyü kış aylarında da devam ettirebilmeniz çok önemlidir. Bu sayede sizin ve çevrenizdeki kişiler ile sağlamış olduğunuz orantı her dâim devam etmektedir.

Aşağıdaki fotoğraf galerisinde gördüğünüz gibi birbirinden güzel, birbirinden farklı 8  adet bahçeler için dekoratif fikirler göreceksiniz.

Görmüş olduğunuz bütün fikirler birbiri ile çok farklı ve çok özgün durmaktadır.

Her biri başka bir araçla başka bir aletle yapılmış örneğin 1. resimde saksı kullanılırken 2. resimde tekerlek boyayıp kullanılmış 3. resimde de saksıyı boyamışlar öbürlerinde normal bahçe de ve kuş kafesi kullanılmıştır. 6. resim e bakıldığında ise salça tenekeleri ile yuvarlak bir tasarım oluşturmuşlar.

Bahçe dekorasyonu modelleri ve Bahçe dekorasyonu modası hakkında bir yazı.

Kış mevsimini geride bıraktığımız şu günlerde mevsim değişikliğinin tam olarak oturmamasından dolayı ilk bahara alışamasak ta artık yavaş yavaş yaz gelmekte.

En güzel ev dekorasyonu bahçe dekorasyonu olmadan olmaz.
İyi bir bahçe dekorasyonu için sizlere fikir vermek için bu yazıyı yazıyoruz.

Bahçe Yolu dekorasyonu, bahçe çiçekleri dekorasyonu, Bahçe yolu yapımı, bahçe kalıpla bahçe yolu el işi vb. bir sürü bahçe dekorasyonu resimleri bulacaksınız.

En güzel bahçe dekorlarına sahip olmak için resimleri inceleyiniz.

Yaza merhaba dediğimiz ilk bahar ayından´da yaz hazırlıklarına başlamış bulunuyoruz. Modern mimar ailesi olarak sizlere bundan sonraki konularımızda yaza ağırlık vermeyi planlıyoruz.

Yaza az bir zaman kala bahçesi olan evlerde oturanlar için yazın büyük bir bölümü bahçelerinde geçmekte.

Bu nedenle bahçe dekorasyonları da önem kazanmakta.

Ucuz bahçe dekorları ile siz de bahçenizi yaza hazırlayın.

Bahçeler için yapılacaklar bir bir sıralanmakta. Ama aklında tam olarak bir şey olmayanlar için bu konu ideal olacaktır.

Bu konumuzda size 10 farklı bahçe dekorasyon objesi ve özel olarak tasarlanmış bahçe modelleri göstereceğiz. Umuyoruz ki hoşunuza gidecektir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En Güzel Bahçe Dekorasyonu Modelleri (23) Bu yazıya yorum yazın.

    Unutmayın, düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.