Farklı ve Modern Battaniye Modelleri

En güzel ve Kullanışlı Battaniye Modelleri

Kış aylarında başlıca kullanılan ürünlerdendir. Kışın soğuğunu battaniyelerle sıcacık geçirebilir, yatak odalarında veya salonlarda rahatlıkla kullanabiliriz.

Tek kişilik battaniye modelleri, çift kişilik battaniye modelleri veya bebek battaniye modelleri, ürünleri üretilmektedir. Has yünden veya polardan ürünler sık kullanılır. Örgü bebek battaniye modelleri,  ürünler ise el emeği olup bebeklerde ve evlerde kullanılır.
El örgüsü ürünler çeşitli renklerde ve örneklerde yapılır. Genellikle çok büyük boyutlarda kullanılmaz. Ayakları korumak için veya bebek ürünü olarak kullanılmaktadır.

Piyasada satılan örgü ürünlerde normal boylarda ve farklı renklerde bulunur. Pek çok markanın çeşitli ürünleri mevcuttur. Yün ürünler özellikle en çok ısıtan cinslerdir.

Kahverengi veya benzer renklerde %100 yün ürünler özelliklidir ve klasiktir.
Ekoseli battaniye modelleri de klasiktir. Scotch adı verilen bu ürünler çoklukla yün içeriklidir. Soğukların vazgeçilmez başlıca malzemesidir.

Pelüş battaniye modelleri ürünler ise farklı desenlerdedir ve yumuşaktır. Dekoratif olarak hoştur.

Soğuk kış günlerinde yatak örtüsü olarak bile kullanılır ve ısıtıcı özelliktedir. Yatak odalarında dekoratif amaçlı da kullanılabilen ürün ortama sıcaklık ve canlılık katar.
Bebek ürünleri ise hemen her malzemeden bulunabilir.

Yünden battaniye modelleri, polar battaniye modelleri, pamuklu battaniye modelleri, penye battaniye modellerine kadar farklı malzemelerden üretilmiştir.

İhtiyaca göre seçilir ve kullanılır. Bebek odalarında ve bebekli evlerde en sık rastlanan üründür. Farklı renklerde seçilebilir. Yaz kış kullanılan bebek ürünlerdendir.

El örgüsü battaniye modelleri ürünleri ise ayrı bir özellik taşır.

Bebek odalarının dikkat çeken ürünlerindendir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu yazıya yorum yazın.

    Unutmayın, düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.